Блацк Орацле Марбле
video
Блацк Орацле Марбле

Блацк Орацле Марбле

Леатхеред Ор Полисхед Блацк Орацле Мермер Плоче и плочице компаније КА УНИТЕД су луксузни црни мермер са елегантним жилама и меком текстуром коже{0}}на додир, савршен за високе-подове, зидове и радне плоче.
Луксузни мермер: црне Орацле мермерне плоче за подне и зидне плочице
Природни мермер: црни Орацле мермер, Орацле црни мермер
Фабрика мермера: КА УНИТЕД СТОНЕ
Величина мермерне плоче: 2400упк600, 2400упк800, 2500упк1200уп, итд.
Мермерне плочице: 24''к24'', 12''к24'', 12''к12'', 18''к18''
Дебљина: 20,30мм
Површина: полирана, брушена, брушена
МОК: 300 СКМ
Примена: КА УНИТЕД испоручује пуну палету природног мермера за подне, зидне плочице, кухињске и купатила и друге комерцијалне пројекте

Представљање производа

Кожне црне Орацле мермерне плоче за пултове и плочице

 

 

Кожне или полиране црне Орацле мермерне плоче у фабрици КА УНИТЕД представљају врх модерног луксузног кинеског црног мермера, комбинујући драматичну визуелну дубину са суптилном вештином израде пода. Направљен и произведен са прецизношћу, Блацк Орацле Мермер се одликује богатим, дубоким црним наслеђем наглашеним кроз суптилне беле и сребрне вене које органски теку преко камена. Ове деликатне минералне линије уводе покрет и индивидуалност без надјачавања површине, омогућавајући мермеру да задаје софистицираност, равнотежу и лепоту.

 

Black Oracle Leahtered Marble Wall Projects

 

Блацк Орацле Марбле даје дизајнерима бриљантну флексибилност. Углачана завршна обрада пружа репликацију-пода који допуњује благу рефлексију и интензивира процену између тамне основе и пријатних жилица. Овај избор је прави за просторе који траже запањујући гламур и висок-престаје видљиви ефекат. По процени, кожни финиш представља нежну, мат текстуру са баршунастим додиром. Овај крај благо распршује, смањује одсјај и наглашава природни облик камена, што га чини посебно погодним за-ивице и минималистичке ентеријере.

Прошла естетика, Блацк Орацле Мермер је цењен због својих чврстих телесних домова. Његова густа композиција гарантује поуздану чврстоћу, отпорност на површинско хабање и солидне перформансе у стамбеним и пословним окружењима. Мермер наставља своју дубину боје и префињен изглед током година, чак иу захтевним условима. Кожне или полиране црне Орацле мермерне плоче заправо нису декоративне супстанце; они су архитектонски елементи дизајнирани да оцртавају простор, улепшају атмосферу и причају о луксузу кроз аутентичност грађевинског камена.

 

  • 1. Употреба и пројектни пакети Блацк Орацле Марбле Плоча

 

Кожне или полиране црне Орацле мермерне плоче се веома разликују у широком спектру архитектонских и унутрашњих дизајнерских апликација због своје свестраности, издржљивости и визуелног ауторитета.

Black Oracle Marble Leathered Slabs

У стамбеним окружењима, овај мермер се често користи за подове, зидове, кухињске плоче, ташне, степеништа и ограде за огњиште. Његов тамни, стилски тон ствара ефикасну процену када је упарен са лакшим супстанцама као што су дрво, челик или неутрални камен, омогућавајући дизајнерима да добију драматичне, али избалансиране композиције.

У кухињама, полиране Орацле црне мермерне плоче дају смелу, скупу површину за острва и радне плоче, док кожне завршне обраде нуде већу тактилну, актуелну естетику са побољшаном отпорношћу на отиске прстију и видљиве трагове. У тоалетима, отпорност на влагу мермера га чини погодним за арогантне врхове, зидне облоге и карактеристичне панеле за купање, у којима доприноси култивисаном окружењу налик бањи-и.

Комерцијално, Блацк Орацле Марбле је одлична предност за мотеле са{0}}станицама, малопродајне просторе у бутицима, радна места предузећа, барове и удобне угоститељске послове. Миљама се редовно користи за рецепције, зидове за потврде, шанкове, предворја лифтова и декоративне панеле у којима је потребан снажан видљив идентитет. Завршна обрада коже је посебно омиљена у комерцијалним просторима-за посећеност због смањене рефлексивности и јаче текстуре.

Штавише, Блацк Орацле Марбле Плоче се могу применити како у затвореном тако иу одабиру задатака облагања зидова на отвореном, док су лепо детаљне. Његова способност да подигне архитектонски језик уз одржавање стандарда перформанси чини га жељеном тканином за дизајнере који траже трајни ефекат и суптилну елеганцију.

 

Контактирајте сада

 

 

 

 

 

 

 

 

Спецификација кинеских црних мермерних плоча и плочица

 

Назив производа

Црни Орацле Мермер, Црни Мермер



Стандардна величина

сујета врх

25"*22,31"*22",49"*22",61"*22", итд.

кухињски врхови

25 1/2"*96", 26"*96", 25 1/2"*108", 26 1/2"*108", 28"*96", 28"*108" итд.

кухињско острво

98"*42",76"*42",76"*36",86"*42",96"*42", итд.

цоунтертоп пенинсула

36"*78",39"*78",28"*78", итд.

снек бар

12"*78",15"*78",98"*18",108"*18", итд.

Друге величине су доступне по детаљним захтевима. Поздрављамо прилагођене цртеже и стилове.

Дебљина

3/4" или 1 1{/2" или други могу бити доступни како би испунили ваше захтеве

Обрада ивица

пуна булносе, пола буллносе, равна еасед (олакшана ивица), коси врх, ламинирани буллносе, огее ивица, закошене обрађене или полиране или друге.

Доступни материјали и боја

Чиста бела, карара бела, калата бела, калата златна, црна маркина, лаурент црна, панда бела, итд

Паковање

Пена или пластика између величине за полирање, а затим у чврстом дрвеном сандуку избегавајте напуклине приликом транспорта



Стандард производа

степен полирања: преко 85 степени

толеранција размишљања: +/-1,5 мм

прилагођена ивица и величина су доступни за посебне поруџбине

 

 

Кожне или полиране црне Орацле мермерне плоче

 

  • 2. Степени производа, завршне обраде и прилагођене опције израде кинеског Орацле црног мермера

 

Кожне или полиране црне Орацле мермерне плоче доступне су у широком распону величина, дебљина и завршних обрада како би се испуниле потребе светске производње и дизајнерских пројеката.

Black Oracle Marble Polished Slabs

Добро-познате дебљине плоча обично обухватају 20 мм и 30 мм, са прилагођеним дебљинама доступним за специјализоване програме, заједно са газиштима степеница, елементима намештаја или скулптуралним инсталацијама. Плоче великог-формата омогућавају бешавне површине, смањујући спојеве и побољшавајући визуелни континуитет у пространим областима.

Полирани крај је идеалан за задатке који захтевају висок{0}}скуп, претерано-изглед сјаја. Појачава интензитет црне историјске прошлости, истовремено наглашавајући префињене жиле мермера, чинећи га прикладним за врхунске радне плоче, преграде и украсне панеле. Завршна обрада коже, завршена кроз контролисану површинску текстуру, уводи нежно, природно искуство које наглашава органски мушкарац или жену камена. Овај крај је све познатији у најсавременијој-структури због своје потцењене лепоте и практичних благослова.

Блацк Орацле мермерне плоче такође могу да се израђују у плочице, -на- панеле, степеништа, уображене јединице и прилагођене архитектонске компоненте. За дизајнере који траже симетричне дизајне и уметничке инсталације треба да постоје опције за подударање књига и вена{3}}. Свака плоча се подвргава строгој првој-манипулацији како би се осигурала конзистентност боје, интегритет пода и прецизна завршна обрада.

Ова значајна разноликост производа омогућава Блацк Орацле Мермеру да лако усклади резултате са сваким традиционалним и модерним стандардима дизајна, пружајући архитектама и градитељима врхунски одговор од природног камена са предивном естетском и корисном вредношћу.

 

  • 3. Често постављана питања о плочама од црног Орацле мермера

 

1. Која је разлика између кожног и полираног Блацк Орацле мермера?

Полирани црни Орацле Мермер има глатку, рефлектујућу површину која побољшава дубину боје и процену жилица. Леатхеред Блацк Орацле Марбле има мат, текстурирану завршну обраду која нуди нежан контакт, смањен одсјај и модернији изглед.

Black Oracle Marble Slabs Black Oracle Marble

2. Да ли је Блацк Орацле Марбле погодан за-подручја са великим прометом?

Да. Блацк Орацле Мермер је густ и чврст, што га чини погодним за подове, степеништа и индустријске просторе док је правилно монтиран и одржаван.

3. Може ли се Блацк Орацле Марбле користити у тоалетима и влажним срединама?

Једноставно. Његова отпорност на влагу чини га савршеним за тоалетне тоалете, зидне облоге и украсне панеле у влажним регионима.

4. Како се Блацк Орацле Марбле мора одржавати?

Довољно је рутинско чишћење благим сапуном и водом. Препоручује се периодично заптивање да би се повећала отпорност на мрље и одржала природан сјај мермера.

5. Да ли је Блацк Орацле Марбле погодан за комерцијалне пројекте?

Да. Широко се користи у хотелима, радним местима, малопродајним просторима, баровима и тржним центрима због своје чврстоће, лепоте и способности да створи робусну видљиву тврдњу.

 

 

 

 

 

 

 

Водећа фабрика црних мермерних плоча и фабрика-на-величине плочица у Кини|КА УНИТЕД

 

 

Cipollino Verde Marble Slabs and Cut-to-Size TilesFactory

 

Natural Marble Tiles Project QC

 

Кожне или полиране црне Орацле мермерне плоче обухватају суштину врхунског{0}}луксуза, дајући ефективну мешавину визуелне дубине, префињене текстуре и поузданих укупних перформанси. Без обзира да ли је одабран због свог драматичног полираног сјаја или софистицираног кожног краја, овај мермер трансформише ентеријер у окружења самопоуздања, елеганције и архитектонске препознатљивости.

Од луксузних резиденција до легендарних пословних иницијатива, Блацк Орацле Марбле пружа безвременску привлачност и дуготрајну доброту. Његова свестраност, врхунска израда и природна лепота чине га стратешким финансирањем за дизајнере, архитекте и програмере који желе да створе незаборавна подручја дефинисана коришћењем изузетне индивидуалне и трајне софистицираности.

 

 

 

Ако имате било каквих питања о Блацк Орацле Марбле, слободно се распитајте о нама у било ком тренутку.

Chinese Leading Black Oracle Marble Floor and Wall Tiles Factory-KA UNITED

 

 

 
 
 

Popularne oznake: црни пророчисти мермер, Кина добављачи црног оракул мермера, фабрика

Можда ти се такође свиђа

(0/10)

clearall